Napísali o nás

Spätný zber pneumatík organizácie zodpovednosti výrobcov Eltma
HN,
Organizácia zodpovednosti výrobcov Eltma (OZV Eltma) vydala Správu o činnosti organizácie za rok 2019. Zaujíma Vás, ako sa nám viedlo v roku 2019? Nezisková spoločnosť ELT Management Company Slovakia s.r.o. (Eltma) pokračovala v úsiliu o zlepšenie životného prostredia Slovenska. Eltma v roku 2019 zastupovala 127 registrovaných výrobcov, ktorým nie je osud nimi predaných pneumatík ľahostajný. Títo výrobcovia uviedli v roku 2019 na trh spoločne viac než 80 % nových pneumatík na Slovensku.
Čítať ďalej
Ste dovozca pneumatik?
Pravda,
Ste pneuservis alebo predajca pneumatík a nakupujete pneumatiky inde ako na Slovensku? Ak áno, tak pozor. Vyplývajú Vám z toho aj povinnosti. Prvá povinnosť je sa registrovať ako výrobca na MŽP. Už pri registrácii si musíte rozmyslieť, či budete plniť povinnosť individuálne alebo cez OZV.
Čítať ďalej
Recyklované materiály
Interiér Exteriér,
Kým trendy v interiéroch či exteriéroch sa striedajú od provensálskeho po škandinávsky, je tu jeden, ktorý môže ostať večný.
Čítať ďalej
Táto stránka používa cookies. Viac informácií o spracovaní Vašich osobných údajov na ich základe a o Vašich právach nájdete v týchto informáciách o ochrane osobných údajov. Nižšie môžete udeliť súhlas so spracovaním osobných údajov pre uvedený účel.
Súhlasím ×