TAKTO ÁNO!

Pozrite si príbeh správneho
odovzdania pneumatík.

Scrolluj nižšie

Toto je správna cesta!

Pneumatiku je potrebné odovzdať čo najkratšou cestou späť k výrobcovi, ktorý je povinný sa postarať o jej likvidáciu, recykláciu, materiálové alebo energetické zhodnotenie. Najrýchlejšie a najsprávnejšie je odovzdať ju v ktoromkoľvek pneuservise, u predajcu alebo na obcou určených miestach, kde sa o ňu postará OZV ( organizácia zodpovednosti výrobcov).

Spoločne vytvárame
lepší svet

Životné prostredie
nám nemôže byť ľahostajné!

Ekológia je v súčasnosti trendovou témou. Veľa sa o nej píše, veľa sa o nej hovorí, osveta sa šíri zo všetkých strán. Ako to však vyzerá v praxi? Začína a končí téma ekológie na stránkach časopisov a sociálnych sietí alebo sa správame naozaj zodpovedne? Naša spoločnosť ELTMA realizovala prieskum, kde viac ako 90% Slovákov uviedlo, že sa zaujímajú aktívne o ekológiu a 70% odpovedalo, že triedi aktívne odpad. Prekvapivo však zaostávajú práve mladí. Pritom ochrana životného prostredia je dôležitá pre najmladšie a budúce generácie. Aké bude naše životné prostredie, planéta v budúcich rokoch a storočiach? Výchova a edukácie mladej generácie a detí je preto nesmierne dôležitá.
Prejsť na hlavnú stránku
01 / 08
Táto stránka používa cookies. Viac informácií o spracovaní Vašich osobných údajov na ich základe a o Vašich právach nájdete v týchto informáciách o ochrane osobných údajov. Nižšie môžete udeliť súhlas so spracovaním osobných údajov pre uvedený účel.
Súhlasím ×