TAKTO NIE!

Pozrite si príbeh ak pneumatiku
neseparujete, čo sa stane.

Scrolluj nižšie

TAKTO NIE!

Ak pneumatiku neseparujeme a nerecyklujeme, má to vážny dopad na prírodu, životné prostredie a v konečnom dôsledku i na zdravie ľudí

Spoločne vytvárame
lepší svet

Na skládke

Nepotrebné pneumatiky končia pohodené v prírode, hocikde okolo nás a ľudia im tak nedoprajú druhý život!

V prírode

Doba rozkladu pneumatiky v prírode je približne 300 - 400 rokov!

Pohodená v garáži

Zavadzia a zaberá miesto

Nemôže nám byť
životné prostredie ľahostajné

Recyklácia surovín vrátane pneumatík je cesta nielen ku novým produktom, originálnym bytovým doplnkom, ale najmä k zlepšeniu prostredia, v ktorom každý deň žijeme. Naším cieľom je nastaviť rovnaké podmienky v oblasti spätného zberu pneumatík a vytvárať hodnoty zodpovedajúce spoločenskej zodpovednosti výrobcov a dovozcov pneumatík.
Správny zber pneumatík
01 / 06

Používame súbory cookies

Tieto webové stránky používajú súbory cookies a ďalšie nástroje, ktoré môžu spracovávať osobné údaje, s cieľom vylepšenia používateľského prostredia, zobrazenia prispôsobeného obsahu a reklám, analýzy návštevnosti webových stránok a zistenia zdroja návštevnosti. Udelený súhlas môžete kedykoľvek zmeniť alebo odvolať na tejto stránke. V prípade, že súhlas neudelíte alebo udelený súhlas odvoláte, nebude možné vám ponúkať obsah, ktorý vás skutočne zaujíma, alebo sa vám bude zobrazovať menej relevantná reklama. Svoje predvoľby si môžete nastaviť tu.